opis inwestycji

Inwestycja obejmuje budowę mieszkań w trzech kameralnych budynkach, usytuowanych w bardzo atrakcyjnym miejscu w Szczecinie. Lokalizacja ta znajduje się w bliskiej odległości do centrum miasta, a także w niedalekim sąsiedztwie infrastruktury transportowej (drogowej i środków komunikacji miejskiej), handlowej oraz społecznej. Zapewnia więc łatwą i szybką komunikację oraz realizację innych potrzeb.

Atrakcyjność inwestycji związana jest jednak także z tym, że położona jest ona w spokojnej okolicy, w dalszej linii zabudowy, umożliwiając w ten sposób mieszkańcom wypoczynek.
Inwestycja to dwukondygnacyjne mieszkania o powierzchni 78 m². Zostały one zaprojektowane w sposób przemyślany, by umożliwić nowoczesną i funkcjonalną aranżację wnętrz, dostosowując każde z mieszkań do potrzeb nabywców. Mieszkania wyposażone są w ogródki, a ponadto do każdego z nich przynależą dwa miejsca parkingowe.
Teren inwestycji tworzyć będzie małe i bezpieczne osiedle. Zostanie on ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem, furtkę z domofonem oraz energooszczędne oświetlenie terenu.

wizualizacje

plan zabudowy

dostępność

mieszkanie wolne
mieszkanie zarezerwowane
mieszkanie sprzedane

budynek A

dostepnosc sprzedane mieszkanie 1

dostepnosc zarezerwowane mieszkanie2

 

budynek B

dostepnosc wolne mieszkanie 3

dostepnosc wolne mieszkanie 4

 

budynek C

dostepnosc sprzedane mieszkanie 5

dostepnosc zarezerwowane mieszkanie 6

rzuty