Deweloper ze Szczecina | Mieszkania z ogródkami, domy bliźniaki, szeregowce

Inwestycja obejmuje budowę mieszkań w kameralnych budynkach, usytuowanych w bardzo atrakcyjnym miejscu w Szczecinie. Zlokalizowana jest w bliskiej odległości do centrum miasta, a także w niedalekim sąsiedztwie infrastruktury transportowej (drogowej i środków komunikacji miejskiej), handlowej oraz społecznej. Zapewnia więc łatwą i szybką komunikację oraz realizację innych potrzeb.

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu Szczecina. Z jednej strony mieszkańcy mają zapewniony łatwy i szybki dostęp do infrastruktury drogowej, środków komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowej, z drugiej zaś położenie inwestycji gwarantuje znaczną, jak na warunki miejskie, kameralność oraz komfort mieszkania.

Spółka realizuje budowę mieszkań w kameralnych budynkach, usytuowanych w urokliwym miejscu w Mierzynie, niespełna 50 m od granicy ze Szczecinem. Zostały one zaprojektowane w sposób umożliwiający nowoczesną i funkcjonalną aranżację wnętrz.

Spółka realizuje budowę ok. 50 domów w zabudowie szeregowej. Kameralny charakter ulicy, przy której realizowana jest inwestycja, gwarantuje ciszę i spokój mieszkańcom. Jednocześnie domy zlokalizowane są w miejscu, w którym ich właściciele mają stosunkowo łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej i licznych sklepów, w tym centrum handlowego Ster. Niedaleko realizowanej inwestycji znajduje się nowo wybudowana szkoła.Do dyspozycji mieszkańców pozostaje plac zabaw dla dzieci.