Deweloper ze Szczecina | Mieszkania z ogródkami, domy bliźniaki, szeregowce

Przy ulicy Szrenickiej Spółka zrealizowała inwestycję obejmującą budowę 27 domów w zabudowie szeregowej. Inwestycję zlokalizowano w miejscu, gdzie zapewniony jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, ważnych arterii drogowych oraz bogatej infrastruktury handlowej, usługowej, społecznej i rekreacyjno-wypoczynkowej.

Inwestycja objęła budowę mieszkań w kameralnych budynkach, usytuowanych w bardzo atrakcyjnym miejscu w Szczecinie. Zlokalizowana jest w bliskiej odległości do centrum miasta, a także w niedalekim sąsiedztwie infrastruktury transportowej (drogowej i środków komunikacji miejskiej), handlowej oraz społecznej. Zapewnia więc łatwą i szybką komunikację oraz realizację innych potrzeb.

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu w Szczecinie. Lokalizacja ta łączy w sobie wiele zalet. Przede wszystkim jest to bliskość centrum miasta, przez co mieszkańcy mogą korzystać z rozwiniętej infrastruktury transportowej, handlowej i społecznej. Z drugiej strony inwestycja leży w sąsiedztwie terenów zielonych, w spokojnej okolicy. W związku z tym oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie nowoczesny styl życia, ale także ciszę i wypoczynek.

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu Szczecina. Z jednej strony mieszkańcy mają zapewniony łatwy i szybki dostęp do infrastruktury drogowej, środków komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowej, z drugiej zaś położenie inwestycji gwarantuje znaczną, jak na warunki miejskie, kameralność oraz komfort mieszkania.

Spółka zrealizowała budowę mieszkań w kameralnych budynkach, usytuowanych w urokliwym miejscu w Mierzynie, niespełna 50 m od granicy ze Szczecinem. Zostały one zaprojektowane w sposób umożliwiający nowoczesną i funkcjonalną aranżację wnętrz.

Spółka zrealizowała w Mierzynie budowę ok. 50 domów w zabudowie szeregowej. Kameralny charakter ulicy, przy której znajduje się inwestycja, gwarantuje ciszę i spokój mieszkańcom. Jednocześnie domy zlokalizowane są w miejscu, w którym ich właściciele mają stosunkowo łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej i licznych sklepów, w tym centrum handlowego Ster. Niedaleko zrealizowanej inwestycji znajduje się nowo wybudowana szkoła.