opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu w Szczecinie. Lokalizacja ta łączy w sobie wiele zalet. Przede wszystkim jest to bliskość centrum miasta, przez co mieszkańcy mogą korzystać z rozwiniętej infrastruktury transportowej, handlowej i społecznej. Z drugiej strony inwestycja leży w sąsiedztwie terenów zielonych, w spokojnej okolicy. W związku z tym oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie nowoczesny styl życia, ale także ciszę i wypoczynek.

W ramach tej inwestycji przygotowane przez nas zostały cztery budynki, w których znajduje się łącznie osiem dwukondygnacyjnych, komfortowych i słonecznych mieszkań z ogródkami oraz balkonami, o powierzchni 79 m² każde. Mieszkania te zostały zaprojektowane tak, by połączyć wysoką estetykę architektoniczną z funkcjonalnością, umożliwiając mieszkańcom wygodne rozplanowanie urządzeń domowych, a przez to dostosowując pomieszczenia do ich własnych potrzeb. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe – po dwa dla każdego mieszkania.
Teren, na którym zlokalizowane będzie inwestycja, tworzy małe, kameralne, a przede wszystkim bezpieczne osiedle. Zostanie on ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtką z domofonem. Dodatkowo standard osiedla podnoszą przewidziane w ramach zagospodarowania terenu nasadzenia drzew i krzewów, a także energooszczędne oświetlenie.

wizualizacje

plan zabudowy

dostępność

mieszkanie wolne
mieszkanie zarezerwowane
mieszkanie sprzedane

budynek A

dostepnosc sprzedane mieszkanie 1

dostepnosc sprzedane mieszkanie 2

 

budynek B

dostepnosc sprzedane mieszkanie 3

dostepnosc sprzedane mieszkanie 4

 

budynek C

dostepnosc sprzedane mieszkanie 5

dostepnosc sprzedane mieszkanie 6

 

budynek D

dostepnosc sprzedane mieszkanie 7

dostepnosc sprzedane mieszkanie 8

lokalizacja