opis inwestycji

Osiedle domów położonych przy ulicy Zbójnickiej to doskonały wybór dla tych, którzy mieszkając w mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Inwestycję zlokalizowano w miejscu, gdzie zapewniony jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych oraz bogatej infrastruktury handlowej,usługowej, społecznej i rekreacyjno- wypoczynkowej.

Kameralną atmosferę osiedla tworzy niska zabudowa, na którą składa się 27 domów w zabudowie szeregowej. Nowoczesna bryła i kolorystyka zabudowy wpisuje się w aktualne trendy rozwiązań architektonicznych, zapewniając jednocześnie ponadczasowość formy. Komfortowe, słoneczne mieszkania oferowane w ramach inwestycji Zbójnicka zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami, mając na uwadze funkcjonalność rozwiązań, a co za tym idzie - wygodę mieszkańców i możliwość dostosowania pomieszczeń do indywidualnych potrzeb.

Każde z mieszkań ma powierzchnię ok. 77 m². Do każdego lokalu przynależą ogródek i dwa miejsca parkingowe oraz nieużytkowy strych. Teren, na którym zlokalizowana będzie inwestycja zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę z domofonem. Dodatkowo standard osiedla podnoszą przewidziane w ramach zagospodarowania terenu nasadzenia drzew i krzewów, a także energooszczędne oświetlenie.

 

Data rozpoczęcia inwestycji: październik 2018

 

Treści zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Mają one charakter orientacyjny. Wiążące są wyłącznie informacje zawarte w prospekcie informacyjnym oraz umowie rezerwacyjnej i deweloperskiej.

wizualizacje

plan zabudowy

dostępność

mieszkanie wolne
mieszkanie zarezerwowane
mieszkanie sprzedane

dostepnosc wolne budynek 20

dostepnosc wolne budynek 19

dostepnosc wolne budynek 18

dostepnosc wolne budynek 17

dostepnosc wolne budynek 16

dostepnosc wolne budynek 15

dostepnosc wolne budynek 14

dostepnosc wolne budynek 13

dostepnosc wolne budynek 7

dostepnosc zarezerwowane budynek 8

dostepnosc wolne budynek 9

dostepnosc wolne budynek 10

dostepnosc wolne budynek 11

dostepnosc wolne budynek 12

rzuty

lokalizacja